Nasze Biuro


"RACHUBA" nowe Biuro Rachunkowe w Sokółce


Biuro Rachunkowe "RACHUBA" znajduje się w Sokółce na ul. Białostockiej 15. Nasze nowe biuro znajduje się w samym centrum miasta po to, by mieli Państwo do nas zawsze blisko i po drodze. To dla Państwa wygody i komfortu otworzyliśmy lokal w bezpośrednim sąsiedztwie sokólskiego centrum handlowego i miasta, na trasie do Urzędu Skarbowego.


Księgowość blisko Ciebie w Sokółce


Księgowością zajmujemy się już od bardzo dawna, to nasza praca, ale też i pasja, którą rozpoczynamy i kończymy dzień. Jesteśmy tu, w Sokółce po to, by pomóc Państwu w zawiłościach prawa podatkowego, rozliczyć faktury i rachunki, ale też doradzić, jak założyć czy prowadzić firmę, jaką formę działalności wybrać, co trzeba, a co warto wiedzieć, jak i kiedy się rozliczać z Urzędem Skarbowym.

Porady w zakresie kadrowo - płacowym


Doradzamy również na jakich zasadach zatrudnić pracowników aby to było najkorzystniejsze dla zatrudniających i zatrudnionych. Jest to bardzo ważne, gdyż gwarantuje przedsiębiorcom płynność finansową, a zatrudnionym pracownikom gwarancję pracy i poczucie stabilności. Obecne zawiłości prawa kadrowo - płacowego wymagają dobrej jego znajomości i umiejętnego, rozważnego podejścia.

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego


Dla nas Klienci to nasi Goście, których zapraszamy na miłą rozmowę przy kawie. Prowadzenie księgowości nie musi być nudnym i koniecznym obowiązkiem, to może być codzienny, przyjemny element pracy. Zależy nam na tym bardzo, bo z zadowolonym i pewnym siebie Klientem współpracuje się bardzo dobrze.

Zapraszamy - zespół Biura Rachunkowego "RACHUBA" w Sokółce.